Reklama | Kontakt |
|
Średnia ocena: 7.6/10
na podstawie 5 opinii gości

Grand Nosalowy Dwór ****

ul. Balzera 21D, poza centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Zakopanem dla 6036 osób.
Opis:
To jeden z najciekawszych architektonicznie obiektów drewnianych Zakopanego w nowatorski sposób łączący tradycje stylu zakopiańskiego z nowoczesnością. To idealne miejsce na rozmowę z przyjaciółmi i degustację smakołyków górskiej kuchni. Miła i profesjonalna obsługa zyskuje coraz więcej stałych klientów, korzystających z gościnności Nosalowego Dworu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że to miejsce żyje historią polskiego sportu. Puchary, zdjęcia i pamiątki to nieprzypadkowy element dekoracyjny związany z osobą Ewy Grabowskiej-Gaczorek - mistrzyni Europy oraz wielokrotnej mistrzyni Polski w narciarstwie alpejskim, która jest wraz z mężem właścicielką Nosalowego Dworu.

Pokoje:
W luksusowo wyposażonych pokojach 1 i 2-osobowych, apartamentach i studiach jednorazowo możemy przyjąć 75 osób. W każdym pokoju znajduje się TV-SAT, telefon (łącza internetowe), w łazienkach podgrzewana podłoga, suszarka. Goście ze zwierzętami domowymi mile widziani. Hotel jest przyjazny dla gości niepełnosprawnych (specjalnie przystosowane pokoje, winda).

Dodatkowe informacje:
Restauracja przygotowuje różnorodne, wyśmienite potrawy - również regionalne. Potrawy przyrządzamy w obecności gości, proponujemy indywidualny wybór surówek przy bufecie, stół szwedzki przy śniadaniu, wybór menu przy obiadokolacji, ekstra menu dla wegetarian. Wieczorem przygrywa kapela góralska. Nasza restauracja stara się łączyć tradycyjną polską kuchnię z popularnymi potrawami, których pozycja na polskim stole jest ugruntowana. Nie są nam też obce kuchnie innych narodów.

Atrakcje w pobliżu:
Aby umilić naszym gościom czas oferujemy dodatkowe atrakcje. Do dyspozycji naszych gości oferujemy: saunę, solarium, jacuzzi, siłownia, kącik zabaw dla dzieci, bar, kawiarnię. Dodatkowo zapewniamy miejsce na parkingu a w zimie miejsce na sprzęt narciarski. Ponadto zajmujemy się również organizacją czasu poza hotelem.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Polecamy

Polecamy apartamenty
 
English version Grand Nosalowy Dwor in english