Reklama | Kontakt |
|
Średnia ocena: 9.3/10
na podstawie 27 opinii gości

Grand Hotel Stamary ****

ul. Kościuszki 19, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Zakopanem dla 6036 osób.
Opis:
Mieści się w pochodzącym z 1905 roku budynku, wzniesionym według projektu Eugeniusza Wesołowskiego, przy głównej ulicy Zakopanego, wiodącej do centrum miasta. Stamary - to pseudonim popularnej wówczas artystki estradowej Marii Budziszewskiej, pierwszej właścicielki, której nakładem środków hotel został wzniesiony.Obecnie, wizerunek Grand Hotelu Stamary to połączenie pięknej formy architektonicznej, stylowych wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo Gości.

Pokoje:
Grand Hotelu Stamary oferuje 7 komfortowych apartamentów, z których większość posiada balkon oraz widok na panoramę Tatr i Gubałówki. Każdy z nich składa się z dwóch pokoi - pokoju dziennego i sypialni, ale są zróżnicowane powierzchniowo. Poza apartamentami Grand Hotel Stamary oferuje 47 komfortowych pokoi

Dodatkowe informacje:
W grudniu 2006 oddano do użytku Gości nowoczesne Centrum Wellness & SPA, w którym szczególne wrażenie robi okazała pływalnia z systemem hydroterapii w formie gejzerów, wodospadów, kaskad i masaży podwodnych oraz duże, funkcjonalne jacuzzi. Nie zapomniano o najmłodszych, wyznaczając im bezpieczne miejsce do wodnych zabaw w formie mini-basenu.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Polecamy

Polecamy apartamenty
 
English version Grand Hotel Stamary in english